جديدترين کالاها

حمل و نقل و عودت

 
شرایط فروش تعویض و موجوعی 

در فروش با پرداخت انلاین 
مدادان با پست جمهوری اسلامی ایران قرارداد دارد وکلیه سفارشات در زمان اداری همان روز به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد ومعمولا 48 الی 72 ساعت سفارش شما بدون پرداخت هزینه پست بدستتان خواهد رسید.و در روزهای تعطیلی فردای روزجاری به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد.
- ارسال کالا تنها به آدرسی که خریدار جهت سفارش خود قید کرده ارسال خواهد شد در صورت اشتباه آدرس تلفن و... از طرف خریدار مدادان هیچ مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.
 

- حمل و نقل و تحویل کالا به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران میباشد و مدادان مسئولیتی در حمل و نقل وتحویل کالا ندارد.
 
- در اکثر سفارشات محصولات موجود بوده و سفارشات در زمان اداری همان روز به پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد در بعضی از موارد که محصول مورد نظر در انبار ترکیه‌‌ می‌باشد زمان تحویل  متفاوت بوده و در هنگام انتخاب محصول زمان تحویل در جلوی محصول نمایش داده میشود.
- در بعضی مواردپس از سفارش شما و تائید آن از طرف مدادان بعلت نقص در سیستم موجودی انبار و یا نقص در سایت و یا هر دلیل دیگری از طرف مدادان سفار ش شما قابل ابطال و مبلغ پرداخت شده  شما استرداد‌‌ می‌گردد.
 

شرایط تعویض
چنانچه مشتریان محترم پس از دریافت سفارش، قصد تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند، حداکثر تا 3 روز فرصت خواهند داشت تا کالا را ارسال و از طریق کارشناسان تیم مدادان پیگیری فرمایند. البته این امر در صورت رعایت شروط لازم خواهد بود
 

شروط برای تعویض
  • درخواست تعویض محصولات می‌بایست حداکثر یک روز پس از تحویل مرسوله از طریق فرم تماس باما یا ایمیل ویا تماس تلفنی 33746174-045 به اطلاع ما برسد. در غیر اینصورت و پس از گذشت 24 ساعت از تحویل کالا،مدادان هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض نخواهد داشت
  • تعویض کالا تنها در شرایطی امکانپذیر است که محصول مورد نظر به هیچ عنوان استفاده نشده وبه هیچ عنوان تک و ایتکت محصول نباید کنده شده باشد.تائید این امر صرفا بر عهده کارشناسان مربوطه‌‌ می‌باشد
  • بهمراه داشتن اصل فاکتور مهردار شرکت«به هیچ عنوان بدون اصل فاکتور اجناس مرجوع  نخواهند شد»
  • محصول مورد نظر در بسته بندی ارسال شده سالم  به خوبی بسته‌بندی کنید و فقط به وسیله پست پیشتاز به ادرس دقیق مدادان ارسال فرمائید.
  • بعد از دریافت محصول وکنترل و تائید تک تک شروط توسط کارشناس مربوطه شما میتوانید محصول مورد نظر خود از موجودی بروز مدادان انتخاب کرده وسفارش دهید. در صورت موجود نبودن محصول مورد نظر شما چنانچه به هر دلیلی قصد مرجوع داشتید مطابق با شروط مرجوعی عمل خواهد شد.
  • هزینه پستی برگشت به عهده خریدار‌‌ می‌باشد. هزینه ارسال مجدد در شرایط یکبار تعویض به عهده شرکت‌‌ می‌باشد.

شرایط مرجوعی
چنانچه مشتریان محترم پس از دریافت سفارش، قصد مرجوع کالای خریداری شده را داشته باشند، حداکثر تا 3 روز فرصت خواهند داشت تا کالا را ارسال و از طریق کارشناسان تیم مدادان پیگیری فرمایند. البته این امر در صورت رعایت شروط لازم خواهد بود

شروط برای مرجوعی
  • درخواست مرجوع محصولات می‌بایست حداکثر یک روز پس از تحویل مرسوله از طریق فرم تماس باما یا ایمیل ویا تماس تلفن 33746174-045 به اطلاع ما برسد. در غیر اینصورت و پس از گذشت 24 ساعت از تحویل کالا،مدادان هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض و یا مرجوعی محصولات نخواهد داشت.
  • مرجوعی کالا تنها در شرایطی امکانپذیر است که محصول مورد نظر به هیچ عنوان استفاده نشده وبه هیچ عنوان تک و ایتکت محصول نباید کنده شده باشد.تائید این امر صرفا بر عهده کارشناسان مربوطه‌‌ می‌باشد.
  • بهمراه داشتن اصل فاکتور مهردار شرکت«به هیچ عنوان بدون اصل فاکتور اجناس مرجوع  نخواهند شد»
  • محصول مورد نظر در بسته بندی ارسال شده سالم  به خوبی بسته‌بندی کنید. و فقط به وسیله پست پیشتاز به آدرس دقیق مدادان ارسال فرمائید. بعد از دریافت محصول وکنترل و تائید تک تک شروط توسط کارشناس مربوطه و کسر هزینه پستی ارسال که از طرف مدادان پرداخت شده بود در مدت 48 ساعت روز جاری بحساب اعلام شده خریدار واریز خواهد شد. هزینه پستی برگشت به عهده خریدار‌‌ می‌باشد.