جديدترين کالاها

درباره ما

تا كنون این فكر شما را درگیر كرده است ،كه چرا دیدن یك كیف، كفش و یا حتى یك لباس زیبا با طراحى خاص و منحصر به فرد موجب برانگیختن احساسات شما مى شود و شما ناخودآگاه با خود مى گویید ، عاشقشم...
نحوه پوشش لباس ،كیف و كفش عاملى براى ایجاد احساس نشاط ،هیجان و اعتماد به نفس است و احساس متفاوت بودن ،زیبایى و جذابیت را براى ما با خود به همراه دارد. امروزه فروشگاههاى اینترنتى بسیارى در تمام نقاط دنیا با اهداف متفاوتى مشغول به فعالیت مى باشند یكى از این فروشگاههاى اینترنتى معتبر فروشگاه اینترنتى شركت تولیدى تجارى ترك ایاك تاش تركیه مى باشد كه اولین لیدر و نماینده انحصارى در ارائه مستقیم و بدون واسطه محصولات برترین برندهاى تركیه در ایران مى باشد.
معرفی شركت تولیدى تجارى ترك ایاك تاش تركیه :
این گروه از سال 1995 فعالیت تولیدى تجارى خود را در زمینه كیف ،كفش و پوشاك آغاز كرد از جمله فعالیت هاى این برند  در استانبول تركیه:
تهیه و تولید كلكسیونى از بهترینهاى كیف ،كفش و پوشاك مطابق با سلیقه روز دنیا در برندهاى ویجیوكس ، تین بانى و ...
و نماینده انحصارى فروش عمده محصولات پیركاردین / پولاریس / كانزون / ویجیوكس / تین بانى / آكر... و چندین برند معتبر دیگر در زمینه كیف، كفش و پوشاك
و داراى چندین فروشگاه ونمایندگى مجازدر ایران‌‌ می‌باشد.
اهداف فروشگاه اینترنتى دنیاى مارك :
*/ یكى از اهداف  شرکت ترک ایاک تاش ایجاد فروشگاههاى اینترنتى در تركیه و كشورهاى دیگر از جمله ایران بود.
*/ هنگامى كه اولین فروشگاه اینترنتى را در تركیه راه اندازى كردیم از دیگر اهداف شركت ایجاد محیطى بود كه امكان دیدن ، مقایسه و انتخاب محصولات معروفترین برندهاى دنیا را براى دوستداران مد (كه اكثر  محصولات این برند‌ها در فروشگاههاى ایران موجود‌‌ نمی‌باشد)فراهم كند. 
 مدادان اولین لیدر معروفترین برندهاى دنیا و تركیه در ایران‌‌ می‌باشد ،و شما ازطریق مدادان از فرصتهاى فروش ویژه معروفترین ماركهاى دنیاى مد تا سقف 70 % تخفیف بهره مند مى شوید .
مدادان جهت همراه بودن شما با دنیاى مد و ایجاد حس هیجان و لذت از خرید آسان و متفاوت هر روز تلاش خود ر ا‌‌ می‌كند تا  مدادان براى همیشه عشق شما باقى بماند همچنین براى بهره مندى شما عزیزان از محصولات متنوع با بالاترین كیفیت ، معروفترین طراحان مد و حرفه اى ترین استایلیست‌ها را در مجموعه خود گرد هم آورده ایم كه همیشه كلكسیون هاى متنوعى كه هماهنگ با سلیقه و استایل شما باشد ارائه كنیم .

 
خریدى لذت بخش را براى شما آرزومندیم

 

 

 

 

 

 

قدرت گرفته از هسته  اپن کارت فارسی (PersianOpenCart Team)